شرکت خدمات بازرگانی گروه هشت تجارت منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) در اوایل سال 1390 با سرمایه بالغ بر 3 میلیارد ریال آغاز به فعالیت نموده است.

قبل از آن مدیران شرکت که دارای رزومه 15 ساله در منطقه آزاد انزلی می باشند و در بطن تغییر و تحولات منطقه تأثیر گذار بوده و در جذب سرمایه گذاران بالفعل و بالقوه نقش آفرینی کرده بودند، نیاز به یک شرکت که بتوانند بطور مستقل جذب سرمایه گذار نماید و از سرمایه گذاران حمایت و در راستای حضور دائم ایشان در منطقه آزاد انزلی تسریع نماید، احساس می شد. به همین علت این شرکت با داشتن اطلاعات کافی از قوانین مناطق آزاد و تجربه مدیران و صداقت در گفتار، تسریع کار سرمایه گذاران محترم ایجاد شد.

 

1. موضوع شركت: خدمات بازرگاني و مشاوره و اجرا در زمينه هاي سرمايه گذاري، بازرگاني اعم از ثبت شركتها و گمرك و ترخيص كالا و بيمه و تامين اجتماعي، حمل و نقل داخلي و خارجي، حقوقي، مالي، بانكي، گردشگري، صنايع دستي و صنايع، خدمات فني مهندسي، تبليغات، بسته بندي، بازاريابي، خريد و فروش ملك و اراضي و مستغلات و ساختمانها و خودرو و اخذ و اعطاي مجوزهاي لازم از سازمانها و شركتهاي معتبر داخلي و خارجي، اخذ اعطاي تسهيلات از كليه موسسات مالي و بانكهاي داخلي و خارجي، برگزاري و شركت در نمايشگاههاي داخلي و خارجي، واردات و صادرات و خريد و فروش، طراحي و مونتاژ و بسته بندي كليه كالاهاي مجاز، لوازم جانبي و قطعات ماشين آلات كشاورزي و صنعتي و خودرو و رايانه، چاپگر، لوازم ساختماني اعم از درب و پنجره و تاسيسات و سراميك و كابينت، تزئينات و دكوراسيون داخلي و خارجي ساختمان، خريد و فروش خودرو به شكل عمده و خرد و خدمات پس از فروش آنها، كليه موارد فوق پس از اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح و در چهارچوب قوانين و مقررات منطقه آزاد انزلي.
2. مركز اصلي شركت: منطقه آزاد تجاري- صنعتي انزلي، مجتمع تجاري- اداري ونوس، غرفه 433. 
3. سرمايه شركت: سرمايه نقدي به مبلغ سه ميليارد (3,000,000,000) ريال منقسم به ده هزار سهم سيصد هزار ريالي با نام كه مبلغ سي و پنج درصد آن برابر گواهي شماره 35/4455 مورخ 1390/2/3 نزد بانك مسكن، شعبه ونوس منطقه آزاد انزلي پرداخت گرديده و مابقي در تعهد سهامداران مي باشد.